Projektēšanas birojs

Mēs zinām, cik svarīgas ir modernās tehnoloģijas

Tādēļ mēs esam atvēruši mūsdienīgu projektēšanas biroju, kas nodarbojas ar automazgātavu projektu radīšanu un būvniecības dokumentu sagatavošanu sadarbībā ar projektēšanas biroju. Mūsu programmētāji sagatavo programmas, kas vada ierīces un programmatūras automazgātavu vadībai un kontrolei.

Darbinieki

Galvenie ražošanas nodaļas un projektēšanas biroja darbinieki ir West Pomeranian University of Technology (bijusī Ščecinas Tehniskā Universitāte) absolventi, kuriem ir plašs specializāciju diapazons: automatizācija, elektronika, mehāniskā inženierzinība un mehatronika, IT, celtniecība, sanitārās instalācijas.

Aprīkojums un programmatūra

Mūsu birojam ir jaunākā programmatūra, kas ļauj modelēt 3D režīmā un sagatavot pilnu dokumentāciju. Mums ir sekojošas programmas: Solid Works, AutoCAD, MSCad, Automation Studio. Oriģinālā CIM programma, kas kalpo kā datoru uzņēmuma pārvaldības atbalsts, ievērojami uzlabo ražošanas vadības procesus un informācijas plūsmu. Uzlabotās IT sistēmas ļauj mums kontrolēt projektus un programmatūru versijas.