Presentation

2006.gadā, uzņēmums tika pārveidots par neatkarīgu kompāniju BKF Car Wash, kas orientēts uz bezkontaktu automazgātavu ražošanu un izplatīšanu Polijas teritorijā un ārpus tās. 2008.gadā uzņēmumam tika reģistrēts ļoti straujš pieaugums pārdošanā, apjomi tika dubultoti.


2009.gadā sākumā uzņēmums atvēra jaunu projektēšanas nodaļu, kas galvenokārt balstās uz talantīgākajiem Ščecinas Tehniskās Universitātes absolventiem.


Tirgū tika ieviestas ierīces ar daudzām inovācijām.Tajā skaitā ar oriģinālo interneta uzraudzības sistēmu, ķīmisko līdzekļu pulverizatora sistēmu, 5+ mazgāšanas sistēmu un ūdens attīrīšanas sistēmu. Pateicoties šiem inovatīvajiem risinājumiem un pieņemamajai cenai, attiecībā pret kvalitāti, mēs esam ieguvuši līdera pozīciju automazgātavu nozarē.

Apskatieties, ar ko nodarbojas BKF

Par BKF

Ražošana tika uzsākta 2004.gadā. Šo septiņu gadu laikā uzņēmums ir ļoti mainījies. Pašreizējā automazgātavu ražotne ir attīstījusies par efektīvi un profesionāli pārvaldītu rūpnīcu. Pateicoties mūsdienīgajiem instrumentiem un iekārtām, mēs esam pašpietiekami un atvērti jauniem tehniskajiem risinājumiem. Turklāt mēs aicinām visus, kam ir interese par mūsu produkciju un ir vēlme ar mums sadarboties.

Sazinieties ar mums un mēs atbildēsim uz jebkuriem jūs interesējošiem jautājumiem: pa e-pastu export@bkfcarwash.eu vai pa tālruni +48 607 730 780

RAŽOŠANA – IZPLATĪŠANA – UZSTĀDĪŠANA – APKALPE

BKF CarWash kopš 1990.gada ir specializējies transportlīdzekļu tīrīšanas sistēmās, īpaši izceļot pašapkalpošanās mazgāšanas – lakas aizsargāšanas tehnoloģiju. Vairāku gadu pieredze sniedz uzņēmumam iespēju radīt visprogresīvākās pašapkalpošanās mazgāšanas ierīces, kas atbilst pasaules automobiļu tirgus prasībām. Mūsu automazgātavām ir augstākie kvalitātes, uzticamības un zemi bojājumu rādītāji.

Darbs pie tehnoloģijas ieviešanas vairāku gadu garumā ir panācis atzinību gan strauji palielinoties CarWash lietotāju grupai, gan speciālistiem, kas ir izteikti sekojošos apbalvojumos: Gada produkts 2004 un Gada produkts 2006, apbalvots prestižā sarīkojuma “Stacja Paliw” laikā.

Mēs jums piedāvājam pilnu pakalpojumu paketi:

  • konsultacijas par auto mazgatavu un papildus iekartu izveli,
  • pelnas un finanšu kalkulacija, analize,
  • palidziba vietas izvele,
  • auto mazgatavas vai mazgašanas kompleksa dizains izveletaja vieta,
  • nepieciešamas informacijas sniegšana, lai iegutu buvniecibas nosacijumu specifikacijas,
  • pilna dokumentacija, projekti un deklaracijas, kas nepieciešamas buvatlaujas iegušanai,
  • investiciju projekta ieviešana – auto mazgatavas uzstadišana,
  • pastaviga, kompleksa uzturešana,
  • garantija un pec-garantijas apkalpe,
  • attistiba un paplašinašanas.