Unikāla mazgāšanas tehnoloģija

Pateicoties ilggadējai pieredzei, mēs esam izveidojuši unikālu pašapkalpošanās auto mazgāšanas sistēmu Eiropas mērogā. Pateicoties sadarbībai starp mūsu inženieriem un ķīmijas tehnologu komandai, mēs esam sagatavojuši sešas mazgāšanas programmas, kas sastāda attiecīgas proporcijas tādiem faktoriem, kā spiediens, temperatūra, ķīmiskie līdzekļi un demineralizēts ūdens. BKF 5+ sistēma nozīmē piecas unikālas mazgāšanas programmas, kas tiek piedāvātas standartā, ar iespēju palielināt līdz sešām mazgāšanas programmām.

Galvenās programmas

Pirms Smidzināšana

Pirms Smidzināšana

Ķīmisko līdzekļu izsmidzināšana, izmantojot mīkstinātu ūdeni, sagatavošanās pašapkalpošanās auto mazgāšanai (mīkstina smagos netīrumus).


Mazgāšana ar spiedienu

Mazgāšana ar Spiedienu

90 bar spiediens, ūdens tiek filtrēts no mehāniskiem piesārņojumiem – mīkstināts, ķīmiskie līdzekļi – pulveris, kas ir pH neitrāls lakai, dozēts procesa laikā (virsmaktīvā tehnoloģija), augsta temperatūra – palīdz šķīdināt taukainus traipus.


Noskalošana

Noskalošana

Netīrumu un ķīmisko līdzekļu paliekas pēc pašapkalpošanās mazgāšanas tiek noskaloti ar ūdeni no sistēmas, kam ir 90 bar darba spiediens.


Polimēru uzturēšana

Polimēru uzturēšana

Filtrēts ūdens, – mīkstināts ar vismodernāko polimēru, kas pārklāj tīru laku ar plānu, cietu kārtu. Pateicoties augstajai temperatūrai, tas pielīp pie lakas un nodrošina ilgstošu aizsardzību.


Pulēšana

Pulēšana

Automašīnas virsbūves mazgāšanas ar mīkstinātu ūdeni, bez minerāliem (demineralizēts ūdens) ar žāvējošu un pulējošu līdzekli, kas palīdz sasniegt perfektu izskatu. Šī programma ir papildinājums iepriekšējām programmām, tā novērš nepieciešamību transportlīdzekli slaucīt vai žāvēt.

Papildu programmas

Rieņu apsmidzināšana

Rieņu apsmidzināšana

Riteņu disku apsmidzināšana ar ķīmisko līdzekli, izmantojot mīkstinātu ūdeni pie zema spiediena. Tas ļauj noņemt oglekļa nosēdumus un notīra bremžu klučus. Šai programmai mēs izmantojam mīkstinātu un demineralizētu ūdeni, kas uzlabo ķīmisko līdzekļu efektivitāti.


Tīrīšana ar birsti

Tīrīšana ar birsti

Tīrīšana ar birsti ar aktīvo šampūnu. Notīra sevišķi noturīgus netīrumus, nesabojā automašīnas laku.


Aktīvā putu

Aktīvā putu

Aktīvā putu programma. Mīkstina noturīgus netīrumus, atvieglo pamata mazgāšanu, ražo efektīvas, biezas putas.